W naszych projektach bazujemy na systemie firmy Nexwell Engineering. Jest to całkowicie polski system, stworzony przez grupę młodych inżynierów z Wrocławia. Jego niezaprzeczalnym atutem jest otwartość na sugesje ze strony instalatorów oraz użytkowników. Obszerna baza modułów wykonawczych systemu jest na bieżąco rozwijana i co rusz pojawiają się jakieś nowości. Panele LCD oraz przycisków funkcyjnych posiadają estetyczny design, dzięki któremu elementy te znakomicie odnajdują się w nowoczesnej przestrzeni. System posiada wszystkie cechy, dzięki którym poczujecie się Państwo komfortowo w swoim codziennym świecie.

     

Na bardzo rozbudowanej stronie producenta systemu Nexwell Engineering znajdziecie Państwo mnóstwo multimedialnych instrukcji i wideoprezentacji oraz szczegółowe dane dotyczące elementów systemu. Dostęna jest także przykładowa wycena dla średniej wielkości domu jednorodzinnego.

Naszym zadaniem jest pomoc Państwu w prawidłowym skonfigurowaniu systemu, stworzeniu algorytmów działań mających na celu wyeliminowanie oczywistych powtarzających się czynności a tym samym tworząc Państwa codzienny pobyt w domu bardziej relaksującym i komfortowym.

Wszystkie prace związane z opracowaniem wstępnego projektu oraz kosztorysu inwestycji wykonamy GRATIS!